سفارش تبلیغ
صبا

فکر نمی کنم لحظه ای شیرینتر و خوشتر از لحظه شهادت وجود داشته باشد. البته اینطور هم نیست که لحظه شهادت، هیچ بدی و اندوهی نداشته باشد. بلکه شهید در لحظه شهادتش از اینکه دیگر حضور ندارد و نمی تواند (بر حسب ظاهر) با دشمنان دین خدا بجنگد و اولیاء دین خدا را یاری کند، بسیار اندوهگین است. اندوهی عمیق و جانفرسا که شاید همه شیرینی شهادت را محو کند. او تنها درخواستی که در آن عالم در آن لحظه از خداوند دارد، بازگشت دوباره به دنیا برای شهید شدن دوباره است...

البته حسب اخباری که از شهدا به ما رسیده، شهدا پس از شهادتشات در آن عالم نیز همچنان دین خدا و سربازان دین خدا را یاری می کنند.... متوجه این مسأله که شدم، از اندوهم کاسته شد و احساس میکنم سعادت همه جانبه که هیچ بدی و اندوهی در آن نباشد قابل تحصیل است.

دوستی همه جانبه با دوستان خدا و یاوران دینش و دشمنی همه جانبه با دشمنان دین خدا، مهمترین اصل در زندگی ماست. چه احساس نیاز بکنم و دنبال تعدد زوجات (ازدواج دوم، ازدواج موقت با خانمهای مطلقه - اگر مورد مناسبی پیدا شود - ، ...) باشم و چه نباشم، این خط قرمز ماست که ان شاء الله تحت هیچ شرایطی از آن نخواهیم گذشت و لو بلغ ما بلغ.


   مدیر وبلاگ
ساعت به وقت کربلا
أنا منصور من عند ابا عبدالله (ع) علی اعداء الله.
خبر مایه
آمار وبلاگ

بازدید امروز :7
بازدید دیروز :15
کل بازدید : 30229
کل یاداشته ها : 17


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ